Busy do Niemiec

Przewóz osób Polska-Niemcy
Przejazd już od 380 zł
ZAREWUJ PRZEJAZD TELEFONICZNIE

Z Łeby do Monachium

Transport osobowy busem z  Łeby przez Koszalin, Białogard, Płoty, Szczecin, Berlin, Nuremberg do Monachium. (Niemcy).

Busy do Niemiec pomorskie z Łeby do Monachium

Od kiedy Polacy mogą legalnie pracować w Niemczech, życie bardzo wielu rodzin z naszego kraju mocno się zmieniło. Praca poza granicami to przecież zawsze ogromne wyzwanie dla każdego. Codziennością stają się zatem rozłąka lub dojazdy do pracy, weekendowe wizyty w domu, konieczność ciągłego pakowania. Wszystko to nie musi wyglądać tak źle, jeżeli dojazdy do pracy do Niemiec realizuje się w sposób wygodny i komfortowy. Oczywiście Niemcy to nie tylko destynacja dla polskich pracowników. Do dużych ośrodków, takich jak Berlin czy Monachium, jeździ się też w celach rozrywkowych, turystycznych czy zakupowych. Busy do Niemiec to doskonała alternatywa dla prywatnego samochodu czy pociągu, nie wspominając już o autokarach czy drogich samolotach.

Przewozy do Niemiec dla pracowników i turystów

Bardzo wielu polskich specjalistów pracuje teraz w Niemczech. Nie każdy chce jednak przenosić się na stałe z całą rodziną. Często taka zmiana jest zbyt skomplikowana lub obfituje w za dużo stresu. Przewozy do Niemiec wygodnymi busami to naprawdę doskonała opcja na usprawnienie logistyki związanej z dotarciem do pracy poza granicami. Busy do Monachium, które jest jednym z największych ośrodków w Niemczech i oferuje mnóstwo miejsc pracy dla naszych rodaków, kursują regularnie i codziennie i zapewniają komfortowy sposób na dotarcie do celu. Dzięki temu podróż przebiega w sposób miły i przyjemny, a kameralny bus jest dużo bardziej wygodny niż ogromny autokar. Wykupując bilety na autokar trzeba bowiem liczyć się z tym, że kierowca będzie musiał bardzo kluczyć i zajeżdżać do nawet malutkich miejscowości po drodze, aby zabrać wszystkich pasażerów. By przejazd dużym autokarem był opłacalny dla firmy organizującej transport do Niemiec, w środku musi być jak najwięcej ludzi. Wszystko to sprawia, że autokary do Niemiec mają bardzo długie trasy, a dotarcie do celu często zajmuje nawet więcej niż 24 godziny. Wygodne busy do Niemiec kursujące na trasie Łeba, Berlin, Monachium, jadą zdecydowanie szybciej. To jeden z najważniejszych argumentów przemawiających za tym, by podczas podróży do Niemiec korzystać z mniejszych busów. Komfort podróży jest znacznie wyższy.

Co wyróżnia doskonałe busy do Monachium Beatabus?

Nowoczesne i bardzo wygodne busy do Niemiec to też praktyczne rozwiązanie z jeszcze jednego względu - jadąc w ten sposób poza granice kraju, można liczyć na opiekę licencjonowanego kierowcy, który doskonale zna język. Przewozy busami realizowane są zarówno dla klientów indywidualnych, którzy od czasu do czasu bądź regularnie podróżują na jakiejś trasie z Polski do Niemiec i z powrotem, ale też dla klientów grupowych. Oznacza to, że wygodnym busem do Niemiec można pojechać na przykład na wydarzenie sportowe, koncert albo zakupy lub po prostu wybrać się na wypad z przyjaciółmi w celach turystycznych. Wynajęcie busa dla większej grupy osób to doskonałe rozwiązanie, by podróżować wygodnie i w miłej atmosferze, nie musząc martwić się o parkowanie samochodu czy określanie optymalnej trasy. Usługa door to door oznacza, że pasażerowie są odbierani spod wskazanych adresów - nie ma przystanków w klasycznym rozumieniu tego słowa. Brak konieczności oczekiwania z wielkimi bagażami na przyjazd busa na przystanek, to naprawdę bardzo duże udogodnienie. Wspaniałe jest również to, że kierowca busa odwozi pasażerów na wskazane miejsce. Dzięki czemu osoby podróżujące na przykład do pracy do Niemiec po raz pierwszy, nie muszą tak bardzo stresować się całą logistyką dojazdu. Te drobne udogodnienia bardzo pomagają w radzeniu sobie ze zmianami i nowościami w życiu, na przykład z rozpoczęciem pracy w obcym kraju i rozwijaniem tam kariery. Taką ścieżkę wybiera coraz więcej Polaków, w tym również osoby starsze, dla których każda podróż poza granice kraju jest dużym wydarzeniem. W busach do Niemiec nie ma opieki pilota w takim wymiarze jak podczas podróży autokarem, można za to liczyć na opiekę kierowcy.

Grupowe wyjazdy do Niemiec

Niemcy to nie tylko destynacja dla polskich pracowników. Rzeczywiście sporo osób wyjeżdża do pracy do Niemiec na przykład w trybie tygodniowym, powracając na weekendy do domu, ale do Niemiec można też wybrać się w celach czysto turystycznych czy rozrywkowych. Przykładowo Berlin to niezwykle modna metropolia oferująca bardzo wiele dla miłośników zakupów, zwiedzania, nocnych atrakcji miejskich. Wygodnym busem z Łeby można dostać się tam w ciągu kilku godzin i cieszyć się ciekawą atmosferą tego miasta. Mnóstwo tam fajnych koncertów czy innych wydarzeń kulturalnych, ale też Polaków mieszkających na stałe, których czasami chce się odwiedzić. Dzisiaj wyjazd do przyjaciół czy rodziny w Berlinie czy Monachium można zorganizować właśnie w ten sposób - zamówić wygodne bus i wraz z innymi członkami wyprawy, w komfortowych warunkach, spokojnie dotrzeć sobie do celu. Busy Beatabus oferują przejazdy dla każdego, kto ma potrzebę dotarcia do konkretnego wybranego ośrodka w Niemczech. Czy to w celach zawodowych, czy też w prywatnych, zawsze warto podróżować wygodnie i komfortowo.

Większe miejscowości na trasie:

Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo, Łeba, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Kołobrzeg, Białogard, Płoty, Goleniów, Szczecin, Berlin, Magdeburg, Lipsk, Bayreuth, Ingolstadt, Monachium.

Busem do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755