Busy do Niemiec

Przewóz osób Polska-Niemcy
Przejazd już od 380 zł
ZAREWUJ PRZEJAZD TELEFONICZNIE

Transport osób na trasie Gdańsk, Łeba, Koszalin, Neubrandenburg, Rostock do Lubeki

Przewóz , transport osób busem na trasie Gdańsk ,Łeba przez Słupsk, Koszalin, Białogard, Kołobrzeg, Szczecin, Neubrandenburg , Rostock do Lubeka(Niemcy).

Busy do Niemiec na trasie Gdańsk - Łeba - Lubeka

Podróżowanie weszło nam już bardzo mocno w krew i przeciętny Kowalski stara się chociaż raz do roku wyjechać na zasłużony urlop. Jak wiadomo Polska jest już od wielu lat w Unii Europejskiej i dzięki temu nie posiadamy praktycznie żadnych restrykcji, które umożliwiałyby nam wjazd do sąsiadujących na zachodzie krajów. Nasi zachodni sąsiedzi Niemcy posiadają na terenie swojego kraju mnóstwo ciekawych miast, które niejednokrotnie znajdują się wyłącznie kilkaset kilometrów od naszego państwa. Osoby uwielbiające podróże i poznawanie nowych miejsc wiedzą więc doskonale, gdzie wybrać się na weekendowe zwiedzanie.

Miasto Lubeka i podróż busem

Lubeka to będące nieco w cieniu wielkich niemieckich metropolii miasto, które posiada jednak wiele ciekawych atrakcji i wydaje się być idealnym celem na weekend. Bliska odległość do Morza Bałtyckiego sprawia, że można tam zjeść pyszną rybę i podziwiać fantastyczne widoki. Miasto prezentuje się także cudownie pod kątem architektury i typowego niemieckiego budownictwa. Osoby kochające zwiedzanie starych katedr, kościołów i wielu innych tego typu miejsc na pewno nie będą mogły więc narzekać na nudę. Oczywiście warto dodać, że w mieście nie ma także tak ogromnej liczby turystów jak w sąsiadującym Hamburgu, czy też Bremie. Można więc przechadzać się nieśpiesznie uliczkami i cieszyć każdą chwilą oraz bardzo spokojnym klimatem miejscowego otoczenia.

Najsławniejsze atrakcje Lubeki

Oczywiście bez wątpienia jednym z pierwszych odwiedzonych przez nas miejsc będzie śliczna starówka. Jest ona jednak na tyle kompaktowych rozmiarów, że można ją obejść nawet w kilka minut. Na miejscu czekać będą na nas regionalne przysmaki i pyszne niemieckie piwo, z którego ten kraj słynie od setek lat. Lubeka położona jest na bardzo ładnej wysepce, którą otacza rzeka Trave. W okolicach opisanej powyżej starówki znajduje się słynna w całych Niemczech Brama Holsztyńska, będąca charakterystycznym punktem miasta. W pobliżu starówki znajduje się także między innymi jeden z kilku kościołów mariackich w Europie, który jest jednym z większych obiektów tego typu w Niemczech.

Wycieczkowe statki

Rewelacyjną alternatywą między innymi dla osób starszych, które nie mogą pokonywać zbyt wielu kilometrów pieszo są wycieczkowe statki, dzięki którym Lubekę zwiedzić można z perspektywy wspomnianej już powyżej rzeki Trave. Oczywiście rejs statkiem może być także idealną okazją dla fotografów, aby zrobić cudowne zdjęcia z nieco innej perspektywy, niż ta przedstawiona przez większość turystów. Rejs trwa niecałą godzinę i jego koszt nie powinien przekroczyć 15 euro, dlatego też w oczach wielu osób warto zaserwować sobie taką atrakcję. Jeśli jednak nie przepadamy za transportem wodnym możemy przespacerować się wzdłuż bulwaru i jest to szczególnie romantyczne wieczorem, kiedy słońce zaczyna zachodzić za horyzont.

Przewozy do Lubeki

Oczywiście wiele osób, które chcą zwiedzić kraj naszych zachodnich sąsiadów zastanawia się nad tym, w jaki sposób dostać się do Lubeki. Często nie chcemy jechać samochodem i psuć sobie wyjazdu z racji zmęczenia, jakie często panuje w naszym ciele po kilku godzinach jazdy autem. Decydujemy się więc na wynajęcie busa bądź skorzystanie z jednej z firm, która oferuje takie usługi. Przewozy z Polski do Lubeki oferowane są między innymi przez doskonale znaną i poważaną firmę, jaką jest bez wątpienia Beata Bus. To właśnie za jej pośrednictwem możemy się dostać między innymi do wielu niemieckich miast i cieszyć się ich eksplorowaniem.

Busy do Lubeki

Podróż busem do Lubeki i wielu innych niemieckich miast może być także niesamowicie atrakcyjna dla większych grup znajomych. Często planujemy wyjazd nawet w kilkanaście osób i staramy się szukać kogoś, kto zechce być podczas takiego wyjazdu kierowcą. Jak jednak wiadomo kraj naszych zachodnich sąsiadów słynie z pysznego piwa i praktycznie każda osoba ma ochotę spróbować go niejednokrotnie podczas całego wyjazdu. Wybierając podróż busem i takie firmy, jak Beata Bus mamy pewność, że nie będziemy musieli się martwić żadnymi zbędnymi formalnościami i będziemy mogli skupić się tylko i wyłącznie na zwiedzaniu najpiękniejszych atrakcji Lubeki. Warto również dodać, że podróż za pomocą firmy przewozowej jest także niesamowicie atrakcyjna i na pewno nie obciąży zbyt mocno naszego portfela.

Przyjazd po klienta

Czołowe firmy przewozowe starają się zagwarantować swoim klientom najwyższy możliwy komfort. Dlatego też w Beata Bus klient nie musi się o nic martwić i jest odbierany prosto z miejsca zamieszkania. Firma nie pobiera także żadnej opłaty za bagaż, dzięki czemu jej oferta wygląda naprawdę uczciwie. Beata Bus organizuje swoje wyjazdy z województwa zachodniopomorskiego oraz pomorskiego, dlatego też osoby mieszkającego w tym regionie Polski mogą skorzystać w pełni z jej oferty. Niemcy i ich atrakcje są bardzo często niedoceniane, ale tysiące Polaków zwiedzających ten kraj zdaje sobie doskonale sprawę z tego, jaką perełką na mapie Europy są niektóre miasta i jak wiele mają one do zaoferowania odwiedzającym je turystom.

Na trasie przejeżdżamy przez:

Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo, Reda, Rumia, Łeba, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Kołobrzeg, Białogard, Płoty, Goleniów, Szczecin, Neubrandenburg, Rostock do Lubeki.

Busem do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755