Busy do Niemiec

Przewóz osób Polska-Niemcy
Przejazd już od 380 zł
ZAREWUJ PRZEJAZD TELEFONICZNIE

Przewóz, busy pomorskie na trasie Lębork, Szczecin, Berlin do Stuttgart

Transfer pasażerski do Niemiec na trasie Lębork przez Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin,  Berlin, Lipsk, Norymberga,  do Stuttgartu. (Niemcy)

Busy do Niemiec pomorskie. Trasa Lębork - Stuttgart

Wybierając się w nadmorską podróż, bardzo często przejeżdża się przez Lębork, który jest bardzo ciekawym miastem. Warto wobec tego przeznaczyć kilka godzin na zwiedzenie go, bo atrakcji w nim z pewnością nie brakuje. Do dyspozycji jest szereg zabytków w Lęborku na czele z Zamkiem Krzyżackim, pięknych terenów parkowych sprzyjających relaksowi i muzeum z historycznymi zbiorami. Jeszcze więcej atrakcji znajduje się w najbliższej okolicy Lęborka, dlatego czas najwyższy zainteresować się tym niepozornym miejscem.

Jakie atrakcje czekają na turystów w Lęborku ?

Jadąc do północnej części Polski, warto uwzględnić na swojej trasie Lębork, czyli miejscowość znajdującą się w pobliżu dobrze znanej Łeby. Lębork w czasach średniowiecznych był własnością książąt Pomorza Gdańskiego i nosił nazwę Lewino. Został przejęty przez krzyżaków, zdobył prawa miejskie na początku XIV wieku. To właśnie w Lęborku został wybudowany majestatyczny Zamek Krzyżacki, który jest typową atrakcją tego miasta. Historia Lęborka jest mocno związana z zakonem, zamek pełnił rolę ośrodka militarnego. Na przestrzeni lat był wielokrotnie niszczony i przebudowywany, przez co wiele stracił ze swojej pierwotnej świetności. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal robi ogromne wrażenie i stanowi ciekawą atrakcję. Obecnie służy on jako siedziba Sądu Rejonowego, a przed wejściem do zamku znajduje się pręgierz i średniowieczne dyby przypominające o przeszłości. Zamek był traktowany dawniej jako dom gościnny dla rycerzy krzyżackich, odwiedził go nawet sam Wielki Mistrz Ulrich von Jungingen. Kolejną atrakcją jest młyn zamkowy, który znajduje się tuż przy zamku, podobnie jak dom młynarza. Oba obiekty zostały wzniesione w tym samym czasie. Nikt niestety nie zdecydował się na ich remont. Uwagę skupiono na zabytkowym spichlerzu zamkowym, który obecnie pełni funkcję Kościoła Zielonoświątkowego.

Co warto zobaczyć podczas zwiedzania Lęborka?

Uroku miastu dodają piękne kamienice na deptaku w stylu eklektycznym i secesyjnym. Pięknie prezentuje się neogotycki ratusz z unikalną wieżą, a naprzeciwko jest zabytkowa kamienica pełniąca funkcję placówki pocztowej. Podziwiać można fortyfikacje, bramy i furty, czyli pozostałości po murach miejskich wykonanych z czerwonej cegły. Dawniej ich długość wynosiła ponad kilometr. W Lęborku znajduje się też muzeum, które warto zwiedzić, jeśli chce się przenieść chociaż na chwilę do przeszłości i zapoznać się z historią tego ciekawego miasta. Wyświetlany jest nawet film 3D który przedstawia średniowieczny system obronny Lęborka. Kościół św. Jakuba pełnił dawniej rolę obiektu obronnego ze względu na swoje grube mury, nadano mu nawet cechy militarne. Przy kościele znajduje się Galeria Jakubowa, która nawiązuje do patrona miasta. Można obejrzeć fotografie różnych Jakubów, dowiedzieć się wielu ciekawostek. Będąc na rynku, wiele osób pozytywnie zaskoczy nietypowa atrakcja w postaci stylowego stojaka dla rowerów. W Lęborku można wypoczywać zarówno aktywnie, jak i biernie. Nie brakuje terenów parkowych, czyli idealnych miejsc do relaksu i wypoczynku. W pobliżu dworca kolejowego znajduje się ładny staw, a w parku im. Mieczysława Michalskiego mogą mile spędzić czas dzieci na dużym placu zabaw. Warto też wybrać się do parku im. Bolesława Chrobrego o nieco górzystym terenie i ogromnych schodach.

Busem z Lęborka do Stuttgartu, czyli sposób na tanie i wygodne podróżowanie

Podróżowanie nie musi być drogie ani niekomfortowe, jeśli postawi się na sprawdzonego przewoźnika. Z Beata Bus można liczyć na szybkie i bezproblemowe przejazdy między Polską a Niemcami. Jest to świetna opcja dla każdego – osób prywatnych, klientów biznesowych, grup zorganizowanych. Oferta dotyczy przewozów z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego i to w systemie door to door. Wystarczy dokonać rezerwacji i ustalić dogodny dla siebie termin, a kierowca odbierze pasażerów o ustalonej godzinie w wyznaczonym miejscu. Nie trzeba marnować czasu ani pieniędzy na samodzielne dotarcie do miejsca wyjazdu. Możliwe jest nawet odebranie klienta spod jego domu, co jest ogromnym ułatwieniem. Przewozy odbywają się wygodnymi i nowoczesnymi mikrobusami wyposażonymi w szereg udogodnień. O bezpieczeństwo i komfort pasażerów dbają licencjonowani kierowcy znający bardzo dobrze trasę i język niemiecki. Beata Bus możliwie jest nawet przewożenie zwierząt.

Busy do Niemiec pomorskie ze sprawdzonym przewoźnikiem

Przejazdy busem są niezwykle komfortowe, można liczyć na sprawne ogrzewanie i klimatyzację trójstrefową. Beata Bus organizuje przewozy osób z kraju i zagranicą oraz przejazdy na zlecenie indywidualne. Można zabrać ze sobą potrzebny bagaż i to bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Elastyczny cennik i częste terminy przejazdów to kolejne zalety. Podróżując busem, można liczyć na równomierne rozłożenie kosztów, co czyni przejazdy jeszcze bardziej atrakcyjnymi cenowo. Jest to świetna opcja na wyjazd na wakacje lub zakup, dojazdy do pracy, odwiedziny u rodziny i znajomych. Klienci mogą liczyć na prostotę i szybkość dokonywania rezerwacji, opiekę tłumacza, szybkie i bezawaryjne przejazdy. Busy są regularnie poddawane przeglądom technicznym, prowadzą je wyłącznie doświadczeni i najlepsi kierowcy. Dbają oni o to, aby dowieść klientów jak najszybciej do wyznaczonego punktu docelowego, stosując się do wszystkich środków bezpieczeństw. Podróżujący mogą korzystać z multimediów, bezpłatnego Wi-Fi, portu USB itd.

Na trasie przejeżdżamy przez:

Lębork, Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Goleniów, Szczecin, Berlin, Lipsk, Norymberga do Stuttgartu.

Busem do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755