Busy do Niemiec

Przewóz osób Polska-Niemcy
Przejazd już od 380 zł
ZAREWUJ PRZEJAZD TELEFONICZNIE

Przewóz, transport osób na trasie Łeba, Słupsk do Dortmund

Przewóz , transport osób busem na trasie Łeba przez Słupsk, Koszalin, Białogard, Płoty, Szczecin, Berlin, Hanover, Dortmund (Niemcy).

Przewóz osób na trasie Łeba - Dortmund

Doskonałą alternatywą dla samolotów czy pociągów są busy, dzięki który w łatwy i bezpieczny sposób dotrzemy do wielu miejsc w Europie. Oferty firm transportowych w tym zakresie są niezwykle atrakcyjne, nie tylko pod względem komfortu jazdy, ale też ceny. Gdy dodamy do tego opcję „door-to-door”, która polega na tym, że bus podjeżdża pod wskazany adres, to otrzymamy transport niemalże idealny. Jeśli więc planujemy podróż na trasie - Województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie a Niemcy - koniecznie skorzystajmy z oferty Beata Bus, która specjalizuje się w tego typu podróżach.

Busy do Niemiec Zachodniopomorskie

Przejazdy busami są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą szybko, bezpiecznie i bezproblemowo dotrzeć do Niemiec, chociażby w celach turystycznych czy też po prostu do pracy. Beata Bus ma bogatą ofertę w tym zakresie, bez większych przeszkód, więc dostaniemy się chociażby z Łeby do Dortmundu. Możliwości wyjazdu na trasie Polska –Niemcy jest oczywiście dużo więcej. Wystarczy tylko wejść na stronę internetową firmy i zapoznać się z listą połączeń, która prezentowana jest w postaci mapki.

Dbając o komfort podróży, Beata Bus uwzględnia również odpowiednie przerwy. Możemy, więc liczyć na postoje w wybranych miastach.

Przewozy do Niemiec na malowniczej trasie Łeba – Dortmund

Podróż na trasie Łeba – Dortmund nie należy do najkrótszych, bo mierzy około 944 km, a zatem może wiązać się z pewnymi niedogodnościami, zarówno od strony przewoźnika - pod względem logistycznym, jak i od strony podróżujących. Jednak przejazd komfortowym busem Beata Bus z pewnością będzie należeć do tych całkiem przyjemnych, zwłaszcza że trasa ta jest niezwykle malownicza. Warto wspomnieć, że po stronie polskiej będziemy mijali m.in. Lębork, Słupsk, Koszalin, Płoty i Szczecin, zaś po stornie niemieckiej – Berlin, Hanower, by ostatecznie podróż zakończyć w Dortmundzie.

Wyjeżdżając z Łeby w kierunku granicy zachodniej z pewnością zatrzymamy się w Szczecinie – stolicy województwa zachodniopomorskiego i jednym z siedmiu największych miast w Polsce. Choć na co dzień nie jest on szczególnie oblegany przez turystów, to ci którzy tu przyjeżdżają zachwycają się piękną przyrodą Szczecina, która - w postaci terenów zielonych i wody - zajmuje ponad połowę jego powierzchni. Ma też czym poszczycić się jeśli chodzi o zabytki, chociażby Zamkiem Książąt Pomorskich czy pozostałościami umocnień obronnych - Basztą Siedmiu Płaszczy lub też Basztą Portowa. Zresztą sam Szczecin jest niezwykle ważnym elementem na trasie Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego.

Kolejnym godnym uwagi punktem na naszej trasie Łeba-Dortmund jest, już po niemieckiej stronie, Berlin. Zanim tam dotrzemy będziemy mieli okazję po drodze podziwiać zabytkowe rozwiązania architektoniczne mniejszych, niezwykle urokliwych miejscowości. Sam Berlin, jako jedno z największych, najnowocześniejszych i najbogatszych miast w Unii Europejskiej, ma niezwykle dużo do zaoferowania turystom. Warto wspomnieć chociażby o słynnej Bramie Brandenburskiej – symbolu i potęgi XIX-wiecznych Prus, ale też o pozostałościach Muru Berlińskiego. Ci, którzy mają możliwość zatrzymania się w Berlinie na nieco dłużej absolutnie muszą zwiedzić tzw. „wyspę muzeów”, ze Starą Galerią Narodową, Muzeum Pergamońskim, Muzeum Egipskim oraz Muzeum Nowym. Niemcy to też niezwykle okazałe i przepiękne zespoły pałacowo-parkowych, takie jak chociażby Pałac Charlottenburg, który został wybudowany na początku XVIII wieku.

Kolejnym punktem na naszej trasie, godnym uwagi, jest Hanower - miasto, któremu wspaniale udało się podnieść po II wojny światowej. Dziś przyciąga do siebie turystów przepięknym Altstadt - Starym Miastem, słynącym z zabytkowych kamieniczek mieszczańskich, a także kilkoma gotyckimi kościołami. Jednym z najstarszych, bo pochodzącym z z XIV w. jest barokowy kościół pw. Św. Jana oraz katolicka świątynia Św. Klemensa. Stare Miasto w Hanowerze posiada też budowle będące żywym dowodem niegdysiejszej świetności niemieckiego gotyku ceglanego. Są to Stary Ratusz i kościół Marktkirche. Warto też zajrzeć do Nowego Ratusza w Hanowerze - symbolu współczesnej potęgi miasta.

Ostatnim, docelowym punktem, jest Dortmund – miasto, którego dawne dzieje pięknie przeplatają się z nowoczesną cywilizacją. Co krok natkniemy się tutaj na pamiątki przeszłości, w tym liczne muzea. Jako że Dortmund na przełomie lat 60 i 70 był „stolicą piwną” całej Europy to, smakoszy złocistego trunku na pewno zainteresuje Muzeum Browarnictwa, w którym mogą podziwiać ekspozycję browaru Hansa pochodząca z początków XX wieku. Natomiast na miłośników sztuki czeka Muzeum Sztuki i Historii Kultury. Co ciekawy, obecny Dortmund to jedno z najbardziej zielonych miast w Europie. Jest zatem idealnym miejscem do wypoczynku, w otoczeniu licznych parków i pomników przyrody.

Przewóz osób na trasie Łeba - Dortmund

Podróże na trasie Łeba-Dortmund z Beata Bus będą, więc nie tylko komfortowe i bezpieczne, ale też niezwykle ciekawe. Co więcej, firma dbając o swoich klientów nie tylko idealnie zaplanowała trasę, ale też przygotowali ciekawą ofertę pod względem cenowym. Warto, zatem zajrzeć na stronę internetową Beata Bus.

Większe miejscowości na trasie:

Łeba, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Kołobrzeg, Białogard, Płoty, Goleniów, Szczecin, Berlin, Magdeburg, Wolfsburg, Brunszwik, Hanower do Dormundu.

Busem do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755