Busy do Niemiec

Przewóz osób Polska-Niemcy
Przejazd już od 380 zł
ZAREWUJ PRZEJAZD TELEFONICZNIE

Transfer pasażerski na trasie Łeba, Berlin do Bremen

Busem do Niemiec na trasie Łeba przez Słupsk, Koszalin, Szczecin,  Berlin, Neuruppin, HamburgBremen . (Niemcy)

Transfer pasażerski z Łeby do Bremen

Transfer osób za granicę to nasza specjalność. Jesteśmy firmą zajmującą się przewozem podróżujących busami do wybranego miejsca na trasie przejazdu. Tym razem oferujemy transport osób na trasie Łeba, Berlin, Neuruppin do Bremen.

busy do Niemiec zachodniopomorskie i pomorskie

Jeśli wyjeżdżasz do pracy, bądź chcesz zwiedzić którekolwiek z tych miast za naszą zachodnią granicą to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Miła atmosfera w busie to nasza specjalność. Załoga jest niezwykle przyjazna, a dodatkowo, posiadając wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie zagwarantować także bezpieczeństwo.

Każdy z kierowców musi posiadać odpowiednie uprawnienia, a każdy pojazd, którym wyruszamy jest dokładnie sprawdzany, posiada przegląd i wszystkie potrzebne dokumenty. Czujemy się odpowiedzialni za zdrowie i życie naszych pasażerów w trakcie przejazdu, dlatego też przykładamy do tego bardzo dużą uwagę, by zapewnić Wam wszystko, co najlepsze. Oprócz tego zależy nam na punktualności, dlatego podajemy orientacyjną godzinę przyjazdu, od razu planując różnego rodzaju postoje.

Przed podróżą każdy zostaje poinformowany o planie, ale zawsze można poddać go odpowiedniej modyfikacji. Ostatecznym miejscem, do którego docieramy na tej jest Bremen, oddalone o wiele kilometrów. Co za tym idzie? Zapewnienie wygody. W jaki sposób? Przede wszystkim dostosowując przewóz do klientów, klimatyzację i ogrzewanie, a także posiłki i napoje w trakcie jazdy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać ze sobą niezbędny bagaż, ponieważ każdy zmieści się bez problemu. Nie chcemy pobierać za nie opłat, tak samo jak nie jest dla nas ważny wymiar torby podróżnej.

Ważne jest natomiast to, aby zmieściła się do luku bagażowego. Cenimy sobie profesjonalizm i indywidualne podejście, wiec podczas rozmowy telefonicznej podajemy nasze propozycje, a także wysłuchujemy propozycji klientów. Razem zawsze udaje nam się dojść do porozumienia i stworzyć taki plan podróży, aby odpowiadał obu stronom. Zapraszamy do kontaktu pod numerem podanym poniżej lub przez formularz kontaktowy.

Większe miejscowości na trasie:

Łeba, Słupsk, Sławno, Koszalin, Kołobrzeg, Białogard, Płoty, Goleniów, Szczecin, Berlin, Neuruppin, Hamburg, Bremen.

Busem do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755