Busy do Niemiec

Przewóz osób Polska-Niemcy
Przejazd już od 380 zł
ZAREWUJ PRZEJAZD TELEFONICZNIE

Przewóz, transport osób na trasie Lębork, Berlin, Rostock, Hamburg do Bremen

Przewóz, transport osób busem na trasie Lębork przez Słupsk, Koszalin, Szczecin,  Berlin, Neuruppin, HamburgBremen . (Niemcy).

Busy do Niemiec z adresu pod adres na trasie Lębork - Bremen

Wiele osób pracujących z w Niemczech zastanawia się jaki sposób będzie najlepszy na dotarcie do celu. Niemcy są bardzo popularnym turystycznie krajem, ale również wiele atrakcyjnym rynkiem pracy. Przejazd autokarem wydaje się być optymalny zarówno ze względu na koszty jak i komfort oraz czas podróży.

Zalety transportu minibusem

Transport minibusem posiada wiele zalet, dzięki którym wybranie tego środka transportu jest bardzo korzystne. Przede wszystkim trzeba zaznaczyć szybkość podróży. W prawdzie sam lot samolotem trwa krócej, jednak jeśli do czasu lotu dodamy konieczność dojazdu na lotnisko który również zajmuje czas, pojawienie się wcześniej na odprawie, oraz dojazd z lotniska docelowego do centrum może okazać się, że podróż autokarem zajmie mniej czasu.

Przejazd busem to również najtańszy ze wszystkich sposobów transportu. Bilety lotnicze potrafią być bardzo tanie, jeśli jednak zależy nam na podróży w konkretnym terminie prawdopodobnie okaże się, że bilety lotnicze są wielokrotnie droższe od biletów autobusowych. To samo tyczy się kolei. W przeliczeniu na 1 uczestnika podróży, przejazd autokarem wypada najkorzystniej.

Przejazdy autokarowe cechują się również większą dogodnością dopasowania czasu podróży niż loty. Często okazuje się, że samolot lata na danej trasie jedynie raz, góra dwa razy w tygodniu. Tego ograniczenia nie ma przy busach.

Busy do Niemiec pozwalają również na dojazd do atrakcji turystycznych i hoteli. Dodatkowo po drodze możemy zobaczyć ciekawe krajobrazy i zobaczyć jak wygląda życie w innym kraju.

Często na trasie którą podróżujemy, jechać będą osoby w tym samym celu co my. Bez względu czy podróżujemy w celach turystycznych czy do pracy, podczas przejazdu możemy porozmawiać ze współpasażerami i wymienić się doświadczeniami. Spowoduje to, że podróż minie szybciej, a możemy dowiedzieć się również wielu ciekawych rzeczy.

Busy są również polecanym środkiem transportu dla osób z chorobą lokomocyjną. Zazwyczaj objawy są dużo większe w samolocie, ze względu na stres przed podróżą. Busy są komfortowe, posiadają klimatyzację i dużą przestrzeń wewnątrz co zmniejsza negatywne skutki choroby lokomocyjnej.

Bagaż zapakowany do autokaru, dotrze z nami do miejsca docelowego, nie musimy się o niego martwić w między czasie, jak podczas podróży samolotem. Mamy pewność, że nasze rzeczy nie znajdą się w innym miejscu przez błąd ludzki. Przystanki dla busów znajdują się często w centrach miast, sprawia to że zaoszczędzimy czas i pieniądze jakie pochłania dojazd do centrum z obrzeży.

Firma BEATA BUS

Firma transportowa BEATA BUS oferuje transport do Niemiec w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy licencjonowaną firmą w zakresie przewozów krajowych i międzynarodowych. Oferujemy przewóz na trasie Lębork - Bremen jak również wielu innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Na prośbę klienta możliwe jest wykonanie usługi DOOR TO DOOR. Przyjedziemy pod wskazany adres, oraz dostarczymy w ustalone miejsce. Nasi kierowcy wykonają przewozy na terenie województw pomorskiego, zachodniopomorskiego jak również przewozy do Niemiec. Oferujemy usługi przewozu osób w kraju i zagranicą. Istnieje również możliwość organizacji przejazdów na zlecenie. Wszystkie busy prowadzone są przez doświadczonych kierowców posiadających odpowiednie uprawnienia. Wyposażone są w klimatyzację, która zapewni komfort podróży w upalne dni. Komfortowe siedzenia wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, które pozwolą uniknąć zagrożenia w przypadku wystąpienia niebezpiecznej sytuacji na drodze. Dodatkowo busy posiadają DVD i telewizor. Pasażerowie mogą obejrzeć wybrany przez siebie film, co umili podróż i sprawi, że nie będzie ona się dłużyć.

Przewozy pasażerskie do Niemiec na trasie Lębork Bremen

Z usług naszej firmy od lat korzystają osoby pracujące w rejonie Bremen. Jest to ponad półmilionowe miasto w zachodnich Niemczech oferujące wiele miejsc pracy dla budowlańców, hydraulików, elektryków, opiekunek i opiekunów starszych osób. Dodatkowo posiada znane atrakcje turystyczne takie jak stare miasto czy Ratusz wraz z pomnikiem Rolanda które są wpisane na listę UNESCO. Dodatkowo warto zobaczyć pięknie odrestaurowany dworzec kolejowy, jak również zabytkowy młyn wewnątrz którego mieści się wspaniała kawiarnia-restauracja. Busy przed wyjazdem w długą trasę są dokładnie sprawdzane, co zapewni bezawaryjną podróż na całej trasie. Przed wyjazdem pasażerowie znają orientacyjną godzinę przyjazdu uwzględniającą postoje po drodze. Dodatkowo nasza firma nie dostarcza paczek na trasie przejazdu busu jak ma to miejsce w niektórych firmach, ponieważ szanujemy czas i komfort naszych pasażerów. W razie potrzeby zapewniamy pasażerom posiłki i napoje w trakcie jazdy. Jest to bardzo ważne w podróży na trasie która ma ponad 800km. W drodze bus mija wiele ciekawych miast jak np. Szczecin, Berlin, Magdeburg (wokół którego możemy zobaczyć wiele elektrowni wiatrowych), Brunszwik i Hanower. Bez wątpienia pasażerowie będą mogli zobaczyć wiele interesujących miejsc w trakcie podróży, które zapadną w pamięci.

Na trasie przejeżdżamy przez:

Lębork, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Berlin, Neuruppin, Hamburg, Bremen .

Busem do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755