Busy do Niemiec

Przewóz osób Polska-Niemcy
Przejazd już od 380 zł
ZAREWUJ PRZEJAZD TELEFONICZNIE

Przewóz, transport osób na trasie Gdańsk, Słupsk, Berlin do Kassel

Przewóz, transport osób busem na trasie Gdańsk przez Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin,  Berlin, Magdeburg, WolfsburgBrunszwik, Kassel

/p>

Jakie atrakcje czekają na turystów w Kassel ? Busy do Kassel zapraszają.

W Niemczech nie brakuje ciekawych miejsc do odwiedzenia, a jednym z nich jest Kassel. Jest to miasto w Hesji, w którym prężnie rozwija się przemysł. Znajdą tutaj coś dla siebie miłośnicy sztuki, szczególnie tej współczesnej. Czas przekonać się o tym, co warto zobaczyć w Kassel i gdzie spędzić swój wolny czas podczas pobytu w tej ciekawej miejscowości.

Kassel było dawniej własnością hrabiów heskich i nosiło nazwę Chasella. Obecnie jest trzecim co do wielkości miastem Hesji. Pomimo tego, że utraciło swoją pierwotną świetność na skutek bombardowania podczas II wojny światowej, nadal nie brakuje ciekawych zabytków. To właśnie w Kassel znajduje się jeden z kluczowych kompleksów pałacowo-parkowych w całym kraju. Mowa jest tutaj o Zamku Wilhelmshöhe z XVIII wieku, który pełnił dawniej funkcję rezydencji książąt Hesji. Obecnie mieści się w nim Muzeum Hessen Kassel i Nowa Galeria, które obowiązkowo musi znaleźć się na liście miejsc wartych odwiedzenia. Zachowały się we wnętrzach komnaty z oryginalnymi elementami wyposażenia, zwiedzać można również kaplicę zamkową. Nie tylko sam obiekt przyciąga turystów, ale też niezwykły park pałacowy, który go otacza. Czeka tam na podziwianie szereg budowli. Na uwagę zasługuje neogotycki Zamek Lwa, pałacyk Wilhelmsthal i Zamek Śpiącej Królewny. Można eksplorować miejsca sakralne takie jak Świątynia Jussów i Świątynia Merkurego oraz wejść do Groty Neptuna czy Plutona. Ciekawą atrakcję stanowi Piramida Cestiusa i majestatyczna figura samego Herkulesa.

Do wyboru jest tak wiele miejsc, że jeden dzień stanowczo nie wystarczy do zobaczenia wszystkiego w Kassel. Nie można przecież pominąć Pustelni Sokratesa czy tropikalnej szklarni z egzotycznymi roślinami. Niezwykłą atrakcją jest Wodospad Steinhöfer i Wasserspiele. Jeśli uda nam się trafić na wystawę Documenta, która odbywa się w Kassel co pięć lat, to warto się na nią wybrać, gdyż przedstawiane są tam najnowsze trendy dotyczące współczesnej sztuki. Bajkowy klimat czeka na nas z kolei w muzeum Wodospad Steinhöfer czy Wasserspiele. Na uwagę zasługuje też Museum Fridericianum w zabytkowym gmachu i Muzeum Przyrodnicze Naturkundemuseum.

Wygodnie, szybko i bezpiecznie z punktu A do punktu B, czyli z Polski do Kassel busem

Z Polski do Kassel można dostać się różnymi sposobami, gdyż do wyboru mamy wielorakie środki transportu. Jednym z najwygodniejszych rozwiązań okazują się być przewozy do Kassel busem. Sprawdza się ono w przypadku klientów indywidualnych i biznesowych. Nie ma znaczenia to, w jakim celu i na jak długo planujemy wyjechać do jednego z niemieckich miast. Busy do Kassel zawiozą nas w przystępnej cenie na czas, zapewniając wysoki komfort i bezpieczeństwo. Bardzo ważne będzie oczywiście wybranie dobrej firmy przewozowej, która może pochwalić się pozytywnymi opiniami dotychczasowych klientów. Godnym polecenia wyborem będzie podróżowanie do Kassel z Beata bus. Klienci mogą liczyć na komfortowe przejazdy, możliwość zrelaksowania się w wygodnych fotelach. Latem wnętrze pojazdu jest przyjemnie chłodzone klimatyzacją a zimą ogrzewane. Nie ma mowy oz żadnym dyskomforcie, bólu kręgosłupa i nudzie, nawet w przypadku długiej podróży. Auta zostały wyposażone w wielorakie udogodnienia, mając na uwadze potrzeby i oczekiwania podróżujących. Do dyspozycji jest odpowiednio duża przestrzeń, co pozwala pasażerom na zachowanie pełnej swobody ruchów i poczucia prywatności. Można zabrać ze sobą swój niezbędny bagaż, bez martwienia się dodatkową opłatę i uciążliwe ograniczenia.

Na korzyść przewozów busami przemawia dostęp do bezprzewodowego Internetu i gniazdek elektrycznych, co umożliwia korzystanie ze swoich mobilnych urządzeń. Każdy może oddać się preferowanej przez siebie czynności – czytaniu, surfowaniu po Internecie, słuchaniu muzyki, drzemce, relaksowi, rozmowie. Podróżowanie własnym środkiem transportu czy komunikacją miejską jest bardzo meczące, co odbija się niekorzystnie na komforcie jazdy. Problem ten znika w po wybraniu przewozów busem. Przekłada się to również na większe bezpieczeństwo, gdyż nie trzeba być przez wiele godzin w trybie ciągłej gotowości i uważności. Wyznaczeniem optymalnej trasy i monitowaniem tego, co dzieje się na drodze, zajmie się przewoźnik. Pasażer z kolei może wykorzystać zaoszczędzony czas na swoje własne przyjemności, w tym na rozrywkę.

W przypadku Beata bus można mówić o w pełni bezpiecznych przewozach, gdzie kwestia bezpieczeństwa pasażerów jest priorytetem. Na flotę składają się wyłącznie nowoczesne, w pełni sprawne i regularnie serwisowane pojazdy. Przekłada się to na ich niezawodność, ciągłą gotowość do pokonywania tysięcy klinometrów. Prowadzone są one przez wykwalifikowanych i doświadczonych przewoźników, którzy dysponują odpowiednimi umiejętnościami. Poradzą sobie nawet w trudnych warunkach, mając na uwadze potrzeby i bezpieczeństwo pasażerów. Profesjonalna firma przewozowa dokłada wszelkich starań do tego, aby jej klienci byli w pełni zadowoleni, zapewniając wysoki poziom obsługi i przystępne ceny. Podróżowanie busem przekłada się na duże oszczędności. Pozwala na dotarcie do nawet bardziej odległych miejsc i to to przy stosunkowo małych nakładach finansowych. Co więcej, przy regularnym korzystaniu z usług klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i zniżki. Wszystko to sprawia, że przewozy busem do Kassel stają się jeszcze bardziej opłacalne. Klient może mieć pewność, że dotrze na czas pod wskazany adres, bez uciążliwych przesiadek po drodze. Firmę Beata Bus cechuje terminowość, gwarancja szybkich i bezawaryjnych przejazdów.

Większe miejscowości na trasie:

Brunszwik, Wolfsburg, Magdeburg, Berlin, Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk, Lębork, Trójmiasto

Busem do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755