Busy do Niemiec

Przewóz osób Polska-Niemcy
Przejazd już od 380 zł
ZAREWUJ PRZEJAZD TELEFONICZNIE

Transport z Chojnic do Niemiec z Beata bus

Busy do Niemiec z Chojnic - door to door

Busy z Chojnic do Niemiec z Beatabus

Chojnice to bardzo ciekawa miejscowość turystyczna na Kaszubach. Pomimo niewielkiej powierzchni ma sporo atrakcji do zaoferowania. Będzie to dobry wybór, jeśli ktoś chce zbliżyć się do natury, odpocząć od zgiełku miasta. Herb Chojnic przedstawia głowę tura, którą zdobią kwiaty. Miejscowość ta urzeka piękną florą, liczne lasy i jeziora sprzyjają przebywaniu na zewnątrz, zachęcają do aktywnego wypoczynku. Bardzo często odbywają się także podróże z Chojnic do Niemiec, które znajdują się niedaleko. Można do nich dojechać busem, co przekłada się na sporą oszczędność pieniędzy i wygodę.

Chojnice zapraszają

Jeśli ktoś planuję zatrzymać się na parę dni w Chojnicach, czyli niewielkim miasteczku w województwie pomorskim, to warto zapoznać się z głównymi atrakcjami tego miejsca. Wbrew pozorom jest ich sporo, nie brakuje ciekawych zabytków. Wystarczy spojrzeć na neogotycki ratusz miejski, który otaczają zadbane kamienice. Atrakcję stanowi również duża fontanna w Chojnicach znajduje się też aquapark, który pozwala na świetną zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Można liczyć na bogatą i zróżnicowaną ofertę. Każda pora roku jest dobra, aby odwiedzić to centrum rozrywki.

Dla jednych idealną opcja będzie pływanie w basenie, inni chcą poczuć nieco adrenaliny na zjeżdżalni trójspiralnej. Można również zrelaksować się w jacuzzi, skorzystać z hydromasażu i biczy wodnych. W aquaparku znajdują się sauna, hale sportowe, plac zabaw. Sporą atrakcją Chojnic jest Canpol Extreme Center, czyli centrum rozrywki aktywnej. Będzie to świetna opcja dla miłośników gokartów i osób, które chciałyby spróbować swoich sił na torze kartingowym. Warto odwiedzić w wolnej chwili Park Tysiąclecia, ogromne wrażenie robi także eksperymentarium. Można odwiedzić muzeum historyczno-etnograficzne i muzeum imienia Albina Makowskiego.

Dlaczego przewozy do Niemiec pomorskie to dobry wybór?

Busy do Niemiec pomorskie to coraz częściej wybierany środek transportu. Korzystają z niego single, pary, turyści, nawet biznesmeni. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Można wynająć busa, który dowiezie pracowników pod wskazany adres. Wiele osób dojeżdża w ten sposób do pracy, jest to też świetny sposób na odwiedzenie bliskich lub dotarcie do rodziny na święta lub ważną okazję. Na korzyść podróżowania busem przemawia wysoki komfort, znacznie wyższy niż w przypadku jazdy tramwajem, autobusem, pociągiem, autokarem. Podróże odbywają się w kameralnej, przyjaznej atmosferze. Koszty zostają równo podzielone na wszystkie osoby, co pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Busy są serwisowane, sprawne, zawsze sprawdzane dokładnie przed wyjazdem. Można liczyć na rozmaite udogodnienia typu ogrzewanie, klimatyzacja, wygodne fotele, dużo przestrzeni, dostęp do multimediów. Każdy może korzystać z darmowego WiFi i podłączyć swoje urządzenie mobilne do gniazdek. Podróż umilają słuchanie muzyki, oglądanie TV, surfowanie po internecie. Busem kieruje doświadczony kierowca, który świetnie zna trasę, zapewnia terminowe dojechanie do miejsca docelowego. Na korzyść usług firmy Beatabus przemawia bezpieczeństwo, atrakcyjne ceny i komfort jazdy.

Większe miejscowości na trasie:

Kościerzyna, Bytów, Słupsk, Sławno, Koszalin, Kołobrzeg, Białogard, Płoty, Goleniów, Szczecin, do Niemiec

Busem do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755