Busy do Niemiec

Przewóz osób Polska-Niemcy
Przejazd już od 380 zł
ZAREWUJ PRZEJAZD TELEFONICZNIE

Przewóz do Bremerhaven, transport osób na trasie Gdańsk, Berlin do Bremerhaven

Tronsport do Bremerhaven z Gdańska przez Gdańsk, Lębork, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Rostock, Hamburg, Bremerhaven (trasa przykładowa).

W drodze do Bremerhaven

Niemcy mają wiele ciekawych miejscowości do odwiedzenia, a jedną z nich jest Bremerhaven. Chodzi tutaj o niemieckie wybrzeże, na którym można spędzić naprawdę miło dzień. Miasto to usytuowane jest w ujściu rzeki, która wpływa do Morza Północnego. Uznaje się je za jedno z najważniejszych niemieckich portów, rozwijający się ośrodek kulturalny. Ze względu na dostęp do morza nie brakuje tam atrakcji, z których jak najbardziej warto skorzystać. Wrażenie robi Stary Port będący poszerzeniem koryta, gdzie można podziwiać zabytkowe jachty i okręty. W Bremerhaven kwitnie życie rozrywkowe i kulturalne, więc nie ma mowy o nudzie. Czas przyjrzeć się temu miejscu nieco bliżej, bo może okazać się być tym docelowym przy planowaniu następnego wyjazdu.

Wyjazd do Bremerhaven – co można tam zobaczyć, zwiedzić ?

Bremerhaven znane jest z tego, że niegdyś było kluczowym portem emigracyjnym w Europie. Przez port przypływali nie tylko handlarze do Bremy, ale też ludzie szukający lepszego życia i nowych perspektyw na przyszłość. Pozostając przy przeszłości, warto wybrać się do Deutsches Auswandererhaus, czyli do Niemieckiego Domu Emigranta. Chodzi tutaj o muzeum z niezwykłymi wystawami, które robią wrażenie i pozwalają przenieść się w czasie, śledzić ówczesne losy emigrantów. Przedstawione w muzeum eksponaty opowiadają historię, z którą jak najbardziej warto się zapoznać.

Obowiązkowo na liście miejsc do zwiedzenia musi znaleźć się Klimahaus Bremerhaven 8° Ost, czyli centrum naukowe w postaci muzeum. Niezwykłość tej atrakcji polega na możliwości doświadczenia różnych stref klimatycznych, odwiedzenia aż dziewięciu miejsc na pięciu kontynentach, łącznie z mroźną Antarktydą i gorącą Saharą. Na turystów czeka prawdziwy kalejdoskop pogodowy, trzeba przygotować się na zimno, upał, suchość i wilgoć. Podziwiać można przeróżne symulacje komputerowe i makiety, które przedstawiają przyszłość ziemi. Bez wątpienia będzie to pasjonujące przeżycie dla każdego, niezależnie od wieku.

Będąc w Bremerhaven, warto udać się do hotelu Atlantic z olbrzymim tarasem widokowym Aussichtsplattform Sail City. To właśnie z niego można podziwiać niezwykłą panoramę całego miasta. Jest to najwyższy budynek, liczący aż 21 pięter. Bremerhaven to prawdziwy raj dla miłośników marynistyki, chociażby ze względu na muzeum poświęcone żegludze i statkom. W dawnej kaplicy wojskowej mieści się Museum der 50er Jahre. Znajdzie się nawet coś dla fanów motoryzacji w postaci jednego z kluczowych portów przeładunkowych w Europie pod kątem powierzchni, z największym parkingiem samochodowym na świecie. To właśnie z niego eksportuje się na masową skalę niemieckie auta. Mowa jest tutaj o autach liczonych w tysiącach, w sumie około 100 tysięcy.

Przewozy do Bremerhaven niezawodnym środkiem transportu?

Z Polski do Bremerhaven można dostać się busem, czyli jednym z najwygodniejszych sposobów, który z pewnością nie obciąży nadmiernie naszego budżetu. Na takie rozwiązanie decydują się zarówno osoby wyjeżdżające do Niemiec turystycznie, jak również zawodowo. Jest to uniwersalny środek transportu dla praktycznie każdego - klientów biznesowych i indywidualnych. W każdym przypadku można liczyć na szereg wymiernych korzyści, przez co busy do Bremerhaven cieszą się tak ogromną popularnością. Warto od razu zaznaczyć, że podróżowanie busem to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż lot samolotem i przejazd pociągiem. Dotyczy to też najczęściej jazdy własnym pojazdem, która przy długich dystansach okazuje się być mocno uciążliwa i mecząca. Tym bardziej, jeśli jedzie się samemu i nie można nawet liczyć na zmianę za kierownicą. Bardzo łatwo wtedy o obniżenie koncentracji i popełnienie błędu, a to już prosta droga do najgorszego, czyli wypadku. Jako że za prowadzenie busa odpowiada przewoźnik, pasażerowie mogą odpocząć, zrelaksować się w preferowany sposób czy po prostu zdrzemnąć się. Komfortowy sen zapewnią wygodne, rozkładane fotele, pozwalające na przyjęcie pozycji półleżącej.

Podróżowanie z Beata bus to gwarancja komfortowego przejazdu, na wygodnym siedzeniu, z dostępem do multimediów, w optymalnej temperaturze. Zawsze można podłączyć swojego laptopa czy smartfona do gniazdka elektrycznego, co pozwala na umilanie sobie czasu przy pomocy tych urządzeń mobilnych podczas całej trasy. Latem w busach włączona jest klimatyzacja, z kolei zimą grzeje przyjemne ciepło, dlatego niezależnie od pory roku jazda busem będzie niezawodna. Można dojechać w wyznaczone miejsce na czas i to bezpośrednio z umówionego adresu, bez zbędnego zatrzymywania się i męczących przesiadek. Przyspiesza to pokonanie trasy, eliminuje opóźnienia i zmniejsza ryzyko wystąpienia różnego typu trudności. Wolny czas można wykorzystać na surfowanie po Internecie i to bez dodatkowych kosztów bo przewoźnik oferuje dostęp do bezpłatnego WiFi. Drogę umila też muzyka grająca w tle, możliwość oglądania telewizji. Do zalet podróżowania busami zalicza się także brak limitu bagażowego, wobec czego możemy zabrać ze sobą wszystko co niezbędne, bez narażania się na ogromne koszty dodatkowe, jak ma to miejsce chociażby w przypadku linii lotniczych. Przewozy busami to gwarancja bezpieczeństwa, jazdy w pełni sprawnymi i nowoczesnymi pojazdami, kierowanymi przez doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców.

Większe miejscowości na trasie:

Sopot, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, , Kartuzy, Bytów, Kościerzyna, Słupsk, Sławno, Koszalin, Kołobrzeg, Białogard, Płoty, Goleniów, Szczecin, Strasburg, Rostock, Hamburg do Bremerhaven

Busem do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755