Busy do Niemiec

Przewóz osób Polska-Niemcy
Przejazd już od 380 zł
ZAREWUJ PRZEJAZD TELEFONICZNIE

Borne sulinowo

Borne Sulinowo - nowa atrakcja na turystycznej mapie Polski

Borne Sulinowo to miasto - legenda. I choć jest ono miastem dopiero od 1993 roku, jego rozwój jest rzeczywiście imponujący. Widać to zwłaszcza po zabudowie miasteczka, która od prawie 20 lat gwałtownie się rozrasta, podobnie zresztą jak lokalna gospodarka i... ruch turystyczny.

Borne Sulinowo - historia

Tereny wokół miasteczka należały przed wojną do III Rzeszy. To właśnie tutaj powstało kasyno oficerskie dla jednostek Wehrmachtu. Po zakończeniu wojny tereny te przejęła Armia Czerwona, która zbudowała na obszarze miasta pokaźną bazę wojskową. Dziś - w większości - pozostały po niej jedynie ślady, ale i tak są one bardzo wymownym świadkiem ponurej historii miasta.

Dziś Borne Sulinowo zaczyna tętnić życiem. I choć jego powierzchnia to zaledwie 18 kilometrów kwadratowych, to na jego obszarze znajduje się wiele różnych, ciekawych obiektów turystycznych. Borne Sulinowo może być też przystankiem w wyprawie do naszych zachodnich sąsiadów. Nasza firma - Beata Bus - organizuje wyjazdy z Bornego Sulinowa do Niemiec, zapewniając jednocześnie szybki kurs powrotny.

Borne Sulinowo - atrakcje

Odwiedzając to niezwykłe miasto, warto zwrócić uwagę na kilka ciekawych punktów, znajdujących się na jego terenie.

1. Urząd Miejski - który w okresie wojny był wykorzystywany przez wojska niemieckie jako kantyna dla oficerów.

2. Brama wjazdowa od strony Łabowa - to obiekt, który był wcześniej wykorzystywany jako strażnica wojskowa.

3. Lotnisko, które wcześniej było wykorzystywane przez armię radziecką, wraz z przyległym szpitalem, będącym największym budynkiem na terenie miasta.

Oprócz tego, turyści decydujący się spędzić czas wolny w Bornym Sulinowie, nie będą narzekać na brak ścieżek rowerowych i spacerowych. Co więcej, będą mogli skorzystać z możliwości, jakie oferuje pobliska przyroda, w tym przepiękne jeziora.

Przewozy do Niemiec zachodniopomorskie

Z tego niezwykłego, wręcz historycznego miejsca na mapie Polski, można łatwo dojechać do Niemiec. Wystarczy skorzystać z usług naszej firmy transportowej, która zapewni Państwu możliwość skorzystania z nowoczesnych i bezpiecznych środków transportu.

W przypadku zdecydowanej większości kursów realizujących przewozy do Niemiec Borne Sulinowo jest obowiązkowym punktem tej międzynarodowej trasy. Nasze busy do Niemiec zachodniopomorskie realizują przewozy bezpośrednio z tego miasta do Niemiec i z powrotem. Oferujemy:

- przejazd komfortowymi i klimatyzowanymi busami,
- dostęp do Internetu poprzez sieć WiFi,
- bezpieczeństwo - busy są odpowiednio serwisowane,
- komfort podróży, wygodne fotele itd.,
- szereg usług dodatkowych, w tym przewóz bagażu, paczek itd.,
- przejazd z doświadczonymi kierowcami,
- krótki czas przejazdu (niektóre kursy realizujemy trasą A2),
- niepowtarzalną atmosferę podczas całego przejazdu,
- możliwość dotarcia do konkretnej lokalizacji, bez korzystania z przesiadek.

Podsumowanie

Borne Sulinowo to miasto - historia, które koniecznie trzeba zwiedzić z nami i to niezależnie, czy jedziemy do Niemiec, czy też od nich wracamy. Warto potraktować tą miejscowość jako kolejny, interesujący etap podróży.

 

Tagi:

busy do Niemiec z Bornego Sulinowa, busy z Bornego Sulinowa, z Bornego Sulinowa do Niemiec, busy z Niemiec do Bornego Sulinowa, przejazd, transport do Bornego Sulinowa, przewóz osób, Borne Sulinowo Niemcy, szukam przejazdu, busy do Niemiec Borne Sulinowo, przewozy Polska Niemcy, przewoźnicy Polska Niemcy, transport z Niemiec do Polski, busy do Niemiec zachodniopomorskie, przewozy do Niemiec