Busy do Niemiec

Przewóz osób Polska-Niemcy
Przejazd już od 380 zł
ZAREWUJ PRZEJAZD TELEFONICZNIE

Przewozy do Niemiec z Gdańska do Düsseldorf

Transport, Busy do Niemiec z Gdańska do Düsseldorf

Busy do Niemiec z Gdańska do Düsseldorf

Stolicą Nadrenii Północnej-Westfalii jest Düsseldorf, czyli niemieckie miasto, atrakcyjne zarówno dla turystów, jak i biznesmenów czy handlowców. Mówić można też o unikalnych zabytkach, wielu ośrodkach kultury i sztuki. Nie brakuje miejsc sprzyjających długim spacerom z pięknymi widokami i tych rekreacyjnych. Miłośnicy dobrej zabawy również znajdą tutaj coś dla siebie. Oferta Düsseldorf jest bogata i zróżnicowana.

Podróż do Düsseldorf to zawsze dobry wybór

Jako że Niemcy znajdują się bardzo blisko Polski i w tym samym dniu można znaleźć się w dowolnej części tego kraju, coraz więcej osób decyduje na odwiedzenie go. Miejsc do zwiedzenia z pewnością nie brakuje, a jednym z godnych uwagi jest z pewnością Düsseldorf. Ze względu na bardzo dobrze rozwiniętą sieć linii autobusowych i szynowych poruszanie się po tym mieście nie stanowi żadnego problemu. Można liczyć na pełną wygodę i dojechanie do niemalże każdego miejsca. Ciekawą atrakcją turystyczną będzie Kościół św. Lamberta, który został strawiony przez pożar, następnie odbudowany i wzbogacony o majestatyczną iglicę na dachu. Dalej mamy szesnastowieczny Ratusz, który niegdyś był integralną częścią zamku, dzisiaj stanowi idealne miejsce do podziwiania panoramy miasta. Można też przy okazji obejrzeć eksponaty muzeum morskiego.

Będąc w Düsseldorf, warto przejść się jednym z najpiękniejszych bulwarów, czyli Aleja Królewską. Przy okazji kupimy tam przeróżne luksusowe produkty, bo nie brakuje ekskluzywnych sklepów. Miłośnicy natury i pięknych widoków także znajdą coś dla siebie, bo w Düsseldorf nie brakuje malowniczych parków. Na uwagę zasługuje siedemnastowieczny Hofgarten, który jest jednocześnie najstarszym parkiem niemieckim. Z kolei w Nordpark można podziwiać ogród w japońskim stylu. Jeśli jesteśmy na wycieczce rodzinnej z dziećmi, to warto skierować kroki w stronę parku z wieloma placami zabaw, czyli do Lantz’scher.

Jakie jeszcze atrakcje turystyczne skrywa Düsseldorf ?

W Düsseldorf znajduje się trzynastowieczny pałacyk myśliwski, we którego wnętrzu znajduje się Muzeum Goethego. Zajdziemy tam przeróżne przedmioty związane z tym niezwykłym twórcą. Warto też zawitać do Pałacu Sztuki, gdzie do podziwiania mamy setki dzieł przeróżnych artystów. Pozostając jeszcze przy temacie kultury i sztuki, na liście obiektów do odwiedzenia warto umieścić Muzeum Filmu na Starym Mieście. To samo dotyczy Muzeum Neandertalczyka. Miłośnicy historii mają okazję przyjrzeć się z bliska tematycznym ekspozycjom z czasów prehistorycznych. Dalej jest Pałac Benrath, na który składają się liczne muzea. Wiele osób z pewnością zainteresuje Muzeum Europejskiej Sztuki Ogrodowej, które szczególnie warto odwiedzić.

MedienHafen to kolejny ciekawy punkt, przede wszystkim dla osób szukających czegoś unikalnego. Chodzi tutaj o rewitalizację dzielnicy portowej, będącej wynikiem współpracy najlepszych architektów z całego świata. Dawnej MedienHafen było portem rzecznym, ale obecnie stanowi dzielnicę biznesową. Mieści się tam kilkaset firm. Kolejną atrakcja będzie futurystyczna Wieża widokowa Rhine Tower, która stanowi najwyższą budowlę w Düsseldorfie. Można udać się na samą górę obiektu i zjeść smaczny posiłek w znajdującej się tam restauracji, podziwiając jednocześnie panoramę miasta z niecodziennej perspektywy.

Wygodne i tanie przewozy do Düsseldorf tylko busem

Do Düsseldorf można dojechać różnymi środkami transportu, ale jeśli zależy nam na ekonomiczności i wygodzie, warto zdecydować się na podróżowanie busem. Przy wyborze przewoźnika należy zwrócić uwagę przede wszystkim na kwestię bezpieczeństwa, komfort, terminowość, elastyczność, oszczędność. Z Polski do Düsseldorf najlepiej podróżować z Beata bus, szczególnie z północnej części kraju. Jest to rozwiązanie sprawdzone cenione przez rzeszę zadowolonych klientów. Busy do Düsseldorf kierowane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, dla których priorytetem jest zawsze bezpieczeństwo i zadowolenie pasażerów. Firma dysponuje nowoczesną flotą pojazdów, co przekłada się na ich niezawodność i gwarancję dojechania do punktu docelowego na czas, bez żadnych przestojów i nadprogramowych kilometrów. Podróżowanie busami to jedna z najbezpieczniejszych form przemieszczania się, szczególnie po terenie Europy.

Klienci korzystający z usług przewoźnika Beata Bus mogą liczyć na pełen komfort pod każdym względem. Nie ma mowy o dolegliwościach bólowych ani o nudzeniu się. Wygodne, rozgadane fotele, do tego klimatyzacja latem i sprawne ogrzewanie zimą – wszystko to ma zapewniony każdy pasażer. Podobnie jak dostęp do darmowego Internetu, optymalną przestrzeń. Przekłada się to na poczucie prywatności i swobody. Podczas podróży można oddać się swoim ulubionym rozrywkom w postaci oglądania telewizji, słuchania muzyki, przeglądania zasobów internetowych, czytania książki lub po prostu zamaskować się i nawet zdrzemnąć. Kierowcy są bardzo kulturalni, komunikatywni i otwarci, co przekłada się na wysoki poziom obsługi. Zarezerwowanie przejazdu jest banalnie proste i szybkie, a kursy realizowane są często i na wielu trasach. Każdy wobec tego znajdzie dla siebie dogodny termin i kierunek podróży. Nawet w przypadku długich tras można liczyć na spore oszczędności w porównaniu z innymi środkami transportu ze względu na atrakcyjne ceny.

Większe miejscowości na trasie:

Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Kołobrzeg, Białogard, Płoty, Goleniów, Szczecin, Berlin, Magdeburg, Hanower, Bielefeld, Dortmund, Bochum do Düsseldorf

Busem do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755