Busy do Niemiec

Przewóz osób Polska-Niemcy
Przejazd już od 380 zł
ZAREWUJ PRZEJAZD TELEFONICZNIE

Łeba

Łeba - co warto zobaczyć ?

Łeba to miasto położone w północnej Polsce nad Morzem Bałtyckim. To miejscowość wypoczynkowo-turystyczna, którą co roku odwiedza wielu turystów, ponieważ jest to jedna z najpopularniejszych miejscowości nad polskim morzem. Łeba słynie przede wszystkim z pięknej natury, szerokich plaż i wyjątkowego klimatu. Co więc warto zobaczyć będąc na wakacjach w Łebie?

Niezapomniane widoki i piękna natura

Łeba otoczona jest z trzech stron wodą. Od północy jest to Morze Bałtyckie, natomiast po obu stronach otaczają ją jeziora Łebsko i Sarbsko. Dzięki temu miejscowość słynie z licznych kąpielisk. Niewątpliwie największą atrakcją Łeby są ruchome wydmy, które są zjawiskiem dość rzadkim w całej Europie. Ruchome wydmy znajdują się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, który uznany jest za światowy rezerwat biosfery UNESKO. Poza tym w Łebie znajdują się niezwykle piękne, piaszczyste i szerokie plaże.

Historia i zabytki

Pomimo że Łeba jest miejscowością wypoczynkową to znajdują się tu również zabytki, które również warto zobaczyć. Są to na przykład pozostałości murów gotyckiego kościoła św. Mikołaja z XIV wieku czy stare domki rybackie znajdujące się nad kanałem portowym. Warto więc poświęcić chwilę na zobaczenie części historycznej miasta.

Atrakcje turystyczne

Łeba oferuje odwiedzającym również szereg innych atrakcji. Rodziny z dziećmi mogą spędzić czas w największym w Polsce Parku Dinozaurów, gdzie oprócz figur dinozaurów znajduje się mini zoo, place zabaw, spływy pontonowe czy naturalny labirynt. To idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Oprócz tego w Łebie znajdują się liczne muzea, na przykład muzeum motyli czy muzeum bursztynu.

W Łebie nie brakuje też atrakcji dla młodych ludzi, którzy przyjechali przeżyć niezapomniane i szalone wakacje. W Łebie znajduje się wiele restauracji i lokali otwartych do późnych godzin nocnych, gdzie można w doskonałej atmosferze spotkać się w gronie znajomych. W ofercie kurortu są również kluby, w których turyści mogą bawić się całą noc. Z pewnością nie jest to miasto, w którym można się nudzić!

Dojazd do Łeby

Do Łeby można dostać się autobusem, pociągiem lub samochodem. Istnieje jednak również idealne rozwiązanie dla turystów z Niemiec. Są to busy do Niemiec Łeba oraz z Łeby do Niemiec. Oferta przewozów obejmuje transport z adresu na adres. Przewozy do Niemiec z Łeby są fantastycznie zorganizowane a przewoźnicy zapewniają komfort podróży. To interesująca oferta dla turystów z Niemiec.

Łeba to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc wypoczynkowych w Polsce. Głownie ze względu na niesamowity klimat i naturę jaka ją otacza. W kurorcie znajduje się również wiele niesamowitych atrakcji, które z pewnością umilą wypoczynek i czas spędzony w Łebie. Ta miejscowość tętni życiem przez całą dobę, dlatego jest świetnym miejscem dla rodzin z dziećmi oraz młodych turystów. Przy okazji pobytu można zapoznać się z historią miasta i zobaczyć kilka ciekawych zabytków. Wybierając się na wakacje nad polskie morze warto rozważyć przyjazd do Łeby.

 

Tagi:

busy pomorskie, busy do Niemiec, busy Łeba, z Łeby do Niemiec, busy do Łeby, przejazd, transport do Łeby, przewóz osób, Łeba Niemcy, szukam przejazdu, busy do Niemiec Łeba, przewozy Polska Niemcy, przewoźnicy Polska Niemcy, transport z Niemiec do Polski