Busy do Niemiec

Przewóz osób Polska-Niemcy
Przejazd już od 380 zł
ZAREWUJ PRZEJAZD TELEFONICZNIE

Busy z Gdańska do Stuttgartu

Przewóz, transport osób busem z Gdańska przez Słupsk, Koszalin, Białogard, Płoty, Szczecin, Berlin, Lipsk, Norymberga, Stuttgart.

Busy pomorskie z Gdańska do Stuttgartu

Wyjeżdżając do pracy w Niemczech, z pewnością pakujesz walizkę. W wielu środkach transportu jest ona ograniczona wymiarami, a także dodatkowymi opłatami.

Firma Beata Bus zapewnia Ci przewóz bagażu za darmo i nie podaje konkretnych wymiarów - wystarczy, że zmieści się on w luku bagażowym. Dzięki temu masz spokojną głowę przynajmniej o tę część podróży.

My staramy się iść o krok dalej i jak najbardziej uatrakcyjnić przewóz - serwujemy posiłki w trasie, często wyświetlamy filmy, jeśli podróżni sobie tego życzą. Nasi kierowcy nie mają też problemu z postojami, ponieważ wiedzą, że jest to kwestia indywidualna i każdy potrzebuje odpoczynku w innym miejscu.

Dlaczego warto podróżować z Beata bus ?

Nasze odrębne podejście do każdego, kto z nami wyjeżdża sprawia, że wszyscy mogą czuć się dobrze podczas wyjazdu, który nie raz jest stresujący. Tych, którzy wyjeżdżają pierwszy raz uspokajamy - z chęcią pomożemy załatwić Ci drobne formalności, a także opowiemy jak to było w przypadku innych. W końcu żadna praca nie jest taka straszna jak się wydaje i na pewno sobie poradzisz!

Podczas podróży można również wymienić się doświadczeniami, gdyż transport osób z Gdańska do Stuttgartu trwa przez kilka godzin i w tym czasie śmiało można porozmawiać. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w trakcie jazdy uciąć sobie drzemkę, gdyż fotele z indywidualnymi pasami bezpieczeństwa są przystosowane do odpoczywania, by każdy, chociaż na chwilę mógł zrobić sobie przerwę. Klimatyzowany pojazd zwalczy doskwierającą, wysoką temperaturę, by jazda była przyjemniejsza. Nie musisz się wahać.

Jesteśmy sprawdzoną firmą, a opinie o naszych przejazdach można przeczytać w Internecie. Podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, ale jesteśmy także sympatyczni i przede wszystkim niezawodni. Skontaktuj się z nami - chętnie z Tobą porozmawiamy i wybierzemy opcję, która będzie do Ciebie w pełni dopasowana, byś podczas wyjazdu czuł się komfortowo i po prostu dobrze. W końcu, jeśli podróż przebiegnie zgodnie z naszymi planami, to z pewnością cały wyjazd okaże się bardzo udany.

Większe miejscowości na trasie:

Norymberga, Lipsk, Berlin, Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk, Lębork, Wejherowo, Gdynia

Busem do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755