Busy do Niemiec

Przewóz osób Polska-Niemcy
Przejazd już od 380 zł
ZAREWUJ PRZEJAZD TELEFONICZNIE

Przewóz, transport osób na trasie Gdańsk, Bremen

Transfer pasażerski na trasie Gdańsk, Gdynia, Lębork, Słupsk, KoszalinSzczecin, Neuruppin, Hamburg, Bremen.

Przejazd busem z Gdańska do Bremen

Oferujemy transport osób na trasie Gdańsk, Szczecin, Bremen w bardzo komfortowych warunkach. Staramy się pełnić usługi transportowe na najwyższym poziomie, dlatego też ta trasa upłynie Ci szybko i przyjemnie. Przede wszystkim wszystko załatwimy telefonicznie - możesz zadzwonić, wysłać smsa albo napisać do nas poprzez formularz kontaktowy.

Chętnie do Ciebie oddzwonimy i ustalimy szczegóły wyjazdu, byś mógł nas poinformować o swoich preferencjach i przedstawić swoje wymagania. Następnie odbierzemy Cię z umówionego miejsca w jednej z miejscowości na naszej trasie. A potem? Już tylko przygoda!

Nasi kierowcy zawiozą Cię tam, gdzie ustaliliśmy. O nic nie musisz się martwić - są to osoby z wieloletnim doświadczeniem, odpowiednimi kwalifikacjami, którzy wielokrotnie pokonywali tę trasę. Dojazd do Bremen nie sprawia im żadnej trudności. Co więcej, dojeżdżają tam szybko i bezproblemowo, ponieważ znają wiele objazdów, ulic rzadziej uczęszczanych przez kierowców.

Dodatkowo wybierają trasy, podczas których będziesz mógł podziwiać piękne krajobrazy za oknem. Przewóz jest, więc bezpieczny i atrakcyjny. Co więcej, busy przystosowane są do przewozu osób - posiadają klimatyzację, indywidualne pasy bezpieczeństwa, a także wygodne siedzenia, na wypadek gdyby jazda okazała się zbyt nużąca i ktoś po prostu chciał sobie odpocząć.

Zapewniamy też posiłek i napoje, a także oświetlenie, radio i DVD, dzięki którym na pewno nie będziesz się nudził i spędzisz miło czas. Być może będzie to podróż, którą zapamiętasz na długo? Nie musisz się martwić o bagaż, ponieważ nie pobieramy za niego dodatkowych opłat.

Ważne jest, by zmieścił się naszym luku bagażowym i to wszystko! Nie mamy dodatkowych wymagań! Przewozy firmy Beata Bus są atrakcyjne pod względem finansowym. Za tak wysoką, jakość wykonywanych przez nas usług zapłacisz niewygórowaną cenę. Warto, więc zapoznać się z naszą ofertą, określić, z którego miasta chcesz wyjeżdżać, by wyruszyć w podróż za zachodnią granicę!

Większe miejscowości na trasie:

Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Kołobrzeg, Białogard, Płoty, Goleniów, Szczecin, Berlin, Neuruppin, Hamburg, Bremen.

Busem do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755