Busy do Niemiec

Przewóz osób Polska-Niemcy
Przejazd już od 380 zł
ZAREWUJ PRZEJAZD TELEFONICZNIE

Transfer pasażerski z Gdańska do Essen

Transport, Busy do Niemiec z Gdańska przez Sopot, Gdynia, Lębork, Słupsk, Koszalin, Białogard, Płoty, Szczecin, Berlin, Magdeburg, Helmstedt, Brunszwik, Hanower, Bielefeld, Dortmund, Bochum, Essen.

Busy do Niemiec z Gdańska do Essen

Nie musisz bać się trasy Gdańsk – Essen! Mimo że wydaje się długa, możesz spędzić ją w komfortowych warunkach z Beata Bus. Oba miasta dzieli odległość ponad 1000 kilometrów, jednak wiele osób pokonuje ją nawet kilka razy w miesiącu, głównie jeżdżąc do pracy na zachód. Regularne połączenia o dogodnych dla klienta godzinach pozwalają na oszczędność czasu i częsty powrót do domu, dzięki czemu rozłąka z rodziną wcale nie musi trwać tygodniami. Busy do Niemiec wyjeżdżają we wtorki, czwartki, soboty i niedziele, a wracają do Polski w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

Beatabus dba o swoich klientów, oferując im maksymalnie skrócony czas przejazdu między Gdańskiem i Essen. Wynika to z racji tego, że nie wykonujemy przystanków rozwożąc paczki, jak robi to wielu innych przewoźników, oferujemy wyłącznie przewóz osób. Trzeba również podkreślić, że szybki czas podróży gwarantuje dobrze utrzymana technicznie flota pojazdów wraz z doświadczonymi kierowcami, którzy pokonywali te trasę niejednokrotnie. Pasażerowie otrzymują gwarancję rozkładowego i w pełni bezpiecznego dotarcia do Essen lub powrotu do Gdańska.

Wszystkie przewozy organizowane są w komfortowych warunkach. Przejazdy odbywają się w 9-osobowych mikrobusach, dzięki czemu każdy pasażer ma dla siebie odpowiednią przestrzeń w klimatyzowanym wnętrzu. Przy każdym siedzeniu znajduje się pas bezpieczeństwa, tak ważny na międzynarodowych trasach. Drogę Essen-Gdańsk przy sprzyjających warunkach atmosferycznych i drogowych można pokonać w około 10 godzin. W tym czasie można podziwiać widoki, odpoczywać, a nawet oglądać filmy, dzięki zamontowanemu w naszych busach systemowi DVD.

Jeśli szukasz najlepszej oferty na przewozy pasażerskie między Gdańskiem a Essen to właśnie ją znalazłeś! Nie trać więcej czasu na szukaniu przewoźników – Beata Bus oferuje pełen profesjonalizm, wygodę, korzystną cenę biletu i bezpieczną podróż zawsze na czas. Z nami szybko spotkasz się z rodziną, a później bezproblemowo powrócisz do pracy, odliczając dni do kolejnego powrotu do Polski...Oczywiście z Beata Bus.

Większe miejscowości na trasie:

>Gdańsk Sopot, Gdynia, Lębork, Słupsk, Koszalin, Białogar, Płoty, Szczecin, Berlin, Magdeburg, Helmstedt, Brunszwik, Hanower, Bielefeld, Dortmund, Bochum, Essen.

Busem do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755