Busem do Niemiec z pomorza. Transport z Gdyni do Berlina

Wyjazd do Berlina z Gdyni tylko z Beata Bus

Warto podróżować busem z Gdyni do Berlina z adresu pod adres

Gdynia i Berlin to dwa miejsca na mapie świata, które z pewnością warto odwiedzić. Można w tym celu wykorzystać połączenie oferowane przez firmę Beata Bus, która właśnie oferuje przejazd na tej wyjątkowej trasie. Dowiedz się, co należy odwiedzić w tych miastach i dlaczego bus będzie właściwym środkiem komunikacji.

Co warto zobaczyć w Gdyni?

Naszą wycieczkę rozpoczynamy od Gdyni, dlatego trzeba w tym miejscu zatrzymać się trochę dłużej. W Gdyni można skosztować pysznego jedzenia z rybką w roli głównej. Po posiłku warto odwiedzić Muzeum Marynarki Wojennej, statek-muzeum Dar Pomorza i okręt-muzeum Błyskawica. Przyjemnością będzie z pewnością przechadzka nadmorskim deptakiem z licznymi kafejkami i restauracjami. Warto też wybrać się w godzinny rejs po porcie wewnętrznym. W centrum Gdyni usytuowane jest też wzgórze, które określane jest mianem Kamienna Góra. Można z niej podziwiać przepiękną panoramę miasta. Można wjechać na górę darmową 8-osobową kolejką linową. Dzięki temu można również odpocząć od zgiełku miasta. W ciepły dzień można również wybrać się na plażę miejską, która cieszy się ogromną popularnością. W pobliżu plaży jest bardzo dużo restauracji i gdyńskich atrakcji. Wspaniałą atrakcją będzie też spacer Bulwarem Nadmorskim w stronę Orłowa.

Co warto zobaczyć w Berlinie?

Celem naszej podróży busem z firmą Beata Bus jest Berlin. Dlatego szybko w wyobraźni przenosimy się do tego wyjątkowego miasta. Berlin leży we wschodniej części kraju nad rzekami Sprewą i Hawelą. W mieście wyodrębniono 12 dzielnic, które mają odmienny klimat. Weekend to za mało, aby poznać cały Berlin. Najważniejsze atrakcje Berlina znajdują się w dzielnicy Mitte. Jest tam najbardziej znane przejście graniczne Checkpoint Charlie. Od 1989 roku, czyli od upadku muru berlińskiego dzielnica przeszła ogromną przemianę. Są tam najlepsze berlińskie muzea i galerie sztuki. Co więcej, miejsca zachęca do odwiedzenia restauracji, które serwują światowe dania. Mieszczą się też tutaj liczne biura deputowanych. Nie brakuje też parków i terenów zielonych. Kolejną atrakcją Berlina jest monumentalna Katedra. Z kolei tuż obok Katedry wznoszą się najważniejsze ośrodki muzealne na świecie. Wyspa Muzeów w Berlinie została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Nie zapomnij zobaczyć Bramy Brandenburskiej, Placu Aleksandra, Pomnika Pomordowanych Żydów Europy czy też Berlińskiej Wieży Telewizyjnej.

Busem z Berlina do Gdyni, dlaczego warto wybrać się w taką trasę z firmą Beata Bus?

Przewozy do Berlina z Gdyni z firmą Beata Bus to wyjątkowa wygoda. Co więcej, możesz też liczyć na różne udogodnienia w czasie podróży. W pojazdach jest WiFi, rozkładane fotele, sprzęt audio-wideo, a także klimatyzacja. Dlatego Twoja podróż przebiegnie w dobrej atmosferze. Należy powiedzieć też o doświadczonym kierowcy, który doskonale zna trasy, w które się udaje. Firma Beata Bus oferuje usługę door to door, czyli z adresu na adres. Dzięki temu dotrzesz do konkretnego miejsca w Niemczech i zapomnisz o błądzeniu. W rezultacie zyskasz czas do odwiedzenia miejsc, które są na Twoje liście.

Na trasie przejeżdżamy przez:

Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Płoty, Szczecin, do Berlin

Busy do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755,

sprawdź także inne nasze trasy z Łeby do Bremen