Przewozy do Niemiec - trasa przykładowa z Gdyni do Frankfurtu nad Menem

Z Gdyni do Frankfurtu nad Menem

Transport pasażerski do Niemiec. Przewozy z Gdyni do Frankfurtu.

Firma Beata Bus oferuje wiele ciekawych tras, jeśli chodzi o przejazd busem. Jedną z nich jest przewóz z Gdyni do Frankfurtu nad Menem. Jest to bardzo interesująca propozycja podróży. Warto bliżej przyjrzeć się tym miastom przed wyruszeniem w trasę.

Gdynia i jej uroki

Gdynia jest pięknym polskim miastem, które zdobywa coraz więcej entuzjastów. W tym portowym mieście tętni życie i przyciąga ono nie tylko turystów, ale wszystkich, którzy są spragnieni przygody. Gdynia jest bardzo malowniczo położona. Jej atutem są kilometry piaszczystych plaż, wzgórza, wzniesienia i klify. Jest też bardzo dużo ścieżek rowerowych i tych do jazdy konnej. Można tam zobaczyć jeden z najstarszych rezerwatów przyrody – Kępę Redłowską. Cechą charakterystyczną jest klif o wysokości 60 metrów, który jest podmywany przez fale Morza Bałtyckiego. Wspaniałą atrakcją w Gdyni z pewnością będzie spacer Bulwarem Nadmorskim. Jest to miejsce spotkań, spacerów i joggingu. Kolejnym punktem programu jest Muzeum Marynarki Wojennej. Można tam zobaczyć charakterystyczną plenerową ekspozycję broni i uzbrojenia morskiego. W muzeum zobaczyć można modele żaglowców i okrętów. Jest też grafika, obrazy i rzeźby. Inne fajne propozycje to statek-muzeum Dar Pomorza, okręt-muzeum Błyskawica, molo południowe, teatr muzyczny, Centrum Nauki Eksperyment, Akwarium Gdyńskie i wiele, wiele więcej.

Co warto zobaczyć we Frankfurcie nad Menem?

Dzisiejszy Frankfurt nad Menem zdumiewa i zachwyca na każdym kroku. Krajobraz zdobią wysokie drapacze chmur. Jest tam też strzępek dawnego miasta w postaci wspaniale odremontowanych zabytków. Jednym z najbardziej turystycznych miejsc we Frankfurcie jest plac Romberg, który znajduje się w centrum Starego Miasta. Jest tutaj bardzo klimatycznie i gwarno. Warto zobaczyć późnogotycki kościół św. Mikołaja. Powstał on w piętnastym wieku. Za kościołem biegnie renesansowy budynek określony mianem Czarnej Gwiazdy, w którym dziś mieści się restauracja. Obiekt jest ozdobiony 350-letnimi małymi kamiennymi figurami, wśród których można dostrzec postać chłopca trzymającego czarną gwiazdę. Inne miejsca to muzeum historyczne. Nowy budynek został oddany do użytku w 2017 roku. Co więcej, obiekt przylega do starszych zabudowań i tworzy tym sposobem bardzo interesujący kompleks. Inne miejsca to dom Gothego, kościół św. Pawła, Katedra i wiele, wiele więcej.

Busem do Frankfurtu nad Menem z Gdyni

Przejazd busem do Frankfurtu nad Menem z Gdyni to z pewnością fantastyczna przygoda. Pojazdy oferowane przez firmę Beata Bus są wygodne i klimatyzowane. Znajdziesz tam komfortowe i rozkładane fotele i wysokiej klasy sprzęt audio-wideo. Na pokładzie jest także WiFi. Przejazdy odbywają się sprawdzonymi dokładnie pod względem technicznym busami. Co więcej, uczestnicy otrzymują opiekę doświadczonego kierowcy, który doskonale porozumiewa się w języku niemieckim. Dzięki temu służy wszelkim wsparciem. Warto skorzystać z usługi door to door, czyli z adresu na adres. W efekcie zapomni się o błądzeniu i skupi się na tym, co naprawdę chce się zobaczyć podczas urlopu.

Na trasie przejeżdżamy przez:

Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Berlin, Lipsk, Jena do Frankfurtu nad Menem

Busy do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755,

sprawdź także inne nasze trasy Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755,

sprawdź także inne nasze trasy z Łeby do Monachium