Busy do Niemiec

Przewóz osób Polska-Niemcy
Przejazd już od 380 zł
ZAREWUJ PRZEJAZD TELEFONICZNIE

Przewóz, transport osób na trasie Lębork, Berlin do Monachium

Transfer pasażerski do Niemiec na trasie Lębork przez Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin,  Berlin, Lipsk, Norymberga,  do Monachium . (Niemcy)

3Przewozy do Niemiec pomorskie. Trasa Lębork - Monachium

Jest jedno szczególne miejsce w Niemczech, a mianowicie Monachium, czyli stolica Bawarii znana z wyśmienitego piwa. Monachium obfituje w atrakcje, można podziwiać rozmaite zabytki, nawet kilkudniowy pobyt nie wystarczy do odwiedzenia wszystkich topowych miejsc. W przypadku Monachium można mówić, że dla każdego turysty znajdzie się coś ciekawego. Jest to nowoczesna metropolia, jednocześnie miasto pozwalające na poznanie niemieckiej kultury i sztuki. Miłośnicy nocnego życia także będą zadowoleni, bo tętni do samego rana.

Busem do Monachium

W przypadku Niemiec można mówić o trzech najpopularniejszych miejscowościach – Berlin, Hamburg i Monachium. Stolica Bawarii liczy ponad półtora milionów mieszkańców, jest to jedno z najbardziej zaludnionych miast niemieckich. Zachęca swoją piękną architekturą, ciekawą historią, kulturą. Wiele osób przyjeżdża co roku do Monachium ze względu na kultowy festiwal piwa. Przez śródmieście Monachium przebiegają aż trzy ogromne aleje królewskie, które zachwycają swoją architekturą. Nie brakuje robiących wrażenie budynków i zabytków, warto odwiedzić też muzea i galerie, przejść się parkami i podziwiać okoliczne ogrody. Znajdzie się też coś dla miłośników teatru, opery i muzyki, sportu, nauki. Nie brakuje miejsc, w których można robić zakupy, zjeść coś smacznego, znaleźć perełki na pchlich tragach, przenocować i wypocząć. Nadal zachowało się wiele budynków z czasów Cesarstwa Rzymskiego i Królestwa Bawarii, więc jest co podziwiać. Na uwagę zasługuje ogród angielski Englischer Garten wzdłuż rzeki Izary, który znajduje się na liście najstarszych i największych parków śródmiejskich na całym świecie. Po meczącym zwiedzaniu warto wybrać się na piknik do parku, odwiedzić japońską herbaciarnię.

Będąc w Monachium, nie można pominąć Marienplatz, czyli Placu Mariackiego, który zdaje się nieustannie tętnić życiem. Dawniej na palcu odbywały się różne turnieje rycerskie i nawet egzekucje, obecnie został zdominowany przez turystów i mieszkańców. Na Placu Mariackim nie brakuje dodatkowych atrakcji – Nowego Ratusza i Starego Ratusza, cherubinów, fontanny rybnej, złotego posagu. Kolejną atrakcją będzie Rezydencja bawarskiej dynastii Wittelsbachów i piękny ogród Hofgarten. W Monachium znajduje się kompleks parkowo-pałacowy Nymphenburg, który robi wrażenie ze względu na swoją dużą powierzchnię. Miłośnicy piwa z pewnością będą zachwyceni przyjazdem do Monachium w czasie organizowania kultowego festiwalu: Oktoberfest. Można liczyć nie tylko na wyśmienite trunki, ale też świetną zabawę. Obok Parku Olimpijskiego, czyli ogromnego kompleksu sportowego, znajduje się Muzeum BMW oraz BMW Welt. Wrażenie robi też imponujący stadion piłkarski Allianz Arena. W Monachium urzekają bawarskie jeziora, Zamek Neuschwanstein, Werksviertel-Mitte.

Niezawodne przewozy do Niemiec pomorskie, czyli busem z Lęborka do Monachium

Niezależnie od tego, czy ktoś planuje wyjazd do Niemiec w celach zarobkowych, rodzinnych czy turystycznych, potrzebować będzie środka transportu. Możliwości do wyboru jest wiele, ale najwygodniej i najtaniej będzie z firmą Beata Bus. Niezawodny przewoźnik zagwarantuje terminowy i bezpieczny dojazd do wybranego miejsca docelowego. Usługi wykonywane są precyzyjnie, mając na uwadze indywidualne potrzeby klientów. Kwestią priorytetową jest zadowolenie pasażerów, ich bezpieczeństwo, komfort jazdy. Wielogodzinna podróż nie musi być udręką, jeśli wybierze się wygodny środek transportu. Busy do Niemiec pomorskie to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcąc szybko i bezpiecznie dostać się z Lęborka i okolic do Monachium, czyli jednego z najważniejszych miast Niemiec. Pasażerowie mogą liczyć na jazdę nowoczesnym, zadbanym pojazdem, z bogatym wyposażeniem, przystosowanym do dalekich tras. Wolny czas można przeznaczyć na oglądanie filmów, słuchanie muzyki, spożywanie posiłków, czytanie, korzystanie z urządzenia mobilnego. Kierowcy dokładają starań, aby nikomu niczego nie zabrakło i chcą dowieść klientów jak najszybciej do celu podróży. Ekipa Beata Bus sprawnie posługuje się językiem niemieckim, dzięki czemu nie trzeba martwić się trudnościami w komunikowaniu się. Podróżować można nie tylko z bliskimi osobami, ale też ukochanymi zwierzętami. Można zabrać do Niemiec swojego pupila, wystarczy ustalić to z firmą przewozową.

Jazda nowoczesnym busem to gwarancja komfortu nawet w przypadku kilkugodzinnej podroży. Każdy pasażer ma wystarczająco dużo miejsca na rozłożenie nóg i przyjęcie wygodnej pozycji. Do dyspozycji ma bogate wyposażenie, łącznie z rozkładanymi fotelami, sprawną klimatyzacją latem i ogrzewaniem zima. Nawet niesprzyjające warunki pogodowe nie będą miały negatywnego wpływu na komfort jazdy. Każdy może do woli korzystać z dostępnych multimediów, dzięki czemu podróż nie będzie się dłużyć. Można też liczyć na zachowanie pożądanej prywatności, zdrzemnąć się, dojeżdżając do miejsca docelowego w pełni wypoczętym. Busami kierują wykwalifikowani i doświadczeni przewoźnicy, którzy doskonale znają trasy, przepisy drogowe i ewentualne przeszkody mogące pojawić się na drodze. Wszystko to przekłada się na gwarancję komfortowej, bezpiecznej i szybkiej jazdy, bez zbędnych przesiadek. Można zabrać ze sobą potrzebny bagaż, bez martwienia się o wysokie koszty dodatkowe. Atrakcyjne ceny to nie jedyna zaleta, można też liczyć na przyjazną atmosferę, opiekę tłumacza, promocję, rabaty. Zamówienie przejazdu jest niezwykle łatwe, wszystko można załatwić bez konieczności wychodzenia z domu.

Na trasie przejeżdżamy przez:

Lębork, Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Goleniów, Szczecin, Berlin, Lipsk, Norymberga do Monachium..

Busem do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755